Produkty

Brány – ploty – zábradlia

Pre svojich zákazníkov poskytujeme zákazkovú výrobu oplotenia od počiatočného zamerania, až po kompletnú montáž resp. výrobu na „kľuč“. Poskytujeme poradenstvo vo výbere vzoru oplotení z možnosťou 3D vizualizácie oplotenia.


Moderné oplotenia a zábradlia

Moderné oplotenia majú esteticky jednoduchšie tvary, ktorých výplň je najčastejšie z oceľových profilov, perforované plechu – ťahokovu, kombinácia z drevoplastu…..

Svoje uplatnenie si nachádzajú  nielen v oplotení novostavieb ale aj v oploteniach starších rodinných domov pre ich jednoduchší vzhľad.


Kované oplotenia a zábradlia

V súčasnej dobe sú kované brány a ploty najčastejšie využívané oplotenia, vzory oplotení je možne výrobiť presne na mieru zákazníkovi.

 


Teleskopické brány

Teleskopická posuvná brána je v princípe brána, ktorá je  vyrobená najčastejšie z  dvoch alebo troch krídel,  ktoré sú navzájom spojene prevodovým mechanizmom.

Teleskopické brány sa najviac využívajú tam, kde je veľká šírka vjazdu a zúžený bočný priestor pre zasúvanie. Najväčšou výhodou je, že potrebujú bočný priestor pre zasúvanie menši ako klasické posuvné brány. Úspora pri dvojdielnej bráne je cca. 40% a pri trojdielnej bráne cca. 60%.


Doplnky

Ponúkame Vám výrobu interiérových a exteriérových kovových doplnkov podľa požiadavky zákazníka.

Kovové doplnky ako svietniky, stojany na víno, stojany na kvety a stromčeky, pergoly…atď. si je možné zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu tu.

 


3D vizualizácia

Ponúkame Vám 3D vizualizáciu Vášho oplotenia vytvorenú profesionálnym CAD systémom.

Ak si v našej spoločnosti objednáte realizáciu oplotenia nad 3000€  zdarma Vám vytvoríme 3D vizualizáciu vzoru oplotenia podľa Vašej predstavy. Ukážky 3D vizualizácií tu.